McLaren za miliony vjel do pořádné kaluže. Udělal to řidič naschvál?

Přidat na Seznam.cz

Co si myslel? Řidič McLarenu vjel se svým superautem přímo do obrovské louže a ztratil nad ním kontrolu. Jedno špatné rozhodnutí by pro něj mohlo mít velmi nákladné následky. Auto, které řídil, má hodnotu kolem 6 milionů Kč! Příspěvek se objevil na sociální síti Reddit.

Přívalové deště letos zničily nejedno auto. Špatné počasí sužuje i USA a řidič McLarenu zjevně podcenil následky bouře, která se přehnala přes silnici. Jeho bizarní manévr je předmětem diskusí na internetu. Mohl to udělat schválně? Celou situaci zaznamenal svědek, který neobvyklou událost pozoroval.

Řidič McLarenu, který vjel přímo do obrovské louže, vypadá trochu jako pokus o odškodnění za zaplavené auto. Pokud by se pojišťovna domnívala, že tomu tak skutečně bylo, mohou být záběry, které se objevily na internetu, důkazem proti řidiči.

Těžko uvěřit, že to řidič superauta neudělal schválně. Vjede do místa, kde je voda nejhlubší, a jeho auto začne téměř plout po hladině vody, která zaplavila silnici po silné bouři. Ať už jsou okolnosti a záměry jakékoli, majitel McLarenu jistě doufá v odškodnění. Není divu, protože ačkoli jsou záběry nekvalitní, zdá se, že jde o McLaren 570S – vozidlo v hodnotě kolem 6-ti milionů Kč.

Zdroj: Reddit