Knight rider Davida Hasselhoffa je na prodej

Přidat na Seznam.cz

Mluvíte někdy se svým vlastním autem? Pokud ano, nyní máte šanci slyšet odpověď! Za předpokladu, že utratíte alespoň půl milionu dolarů. David Hasselhoff (69) prodává svůj Pontiac Firebird Trans Am, což je replika vozu, která byla vidět ve slavném seriálu Knight rider.

Kdo by si nepamatoval mluvící auto ze seriálu s Davidem Hasselhoffem (69)? Je to kult osmdesátých let. Vyprávěl o odvážném agentovi tajné služby, který řeší kriminální tajemství s pomocí mluvícího, inteligentního auta. Roli hrál přepracovaný Pontiac Firebird Trans Am.

kitt01 / David Hasselhoff

Nyní máte šanci stát se vlastníkem tohoto vozidla! Hasselhoff zjevně potřebuje hotovost a vyprodává své suvenýry, včetně výše uvedeného vozu. Určitě je to replika vozu, ale byla přímo v seriálu? Tento popis aukce bohužel nespecifikuje. Je možné, že replika byla vyrobena pro samotného Hasselhoffa, ale na scéně se neobjevila. Neexistuje také žádná záruka, že vůz bude v reálném životě tak hovorný jako na obrazovce, ale pokud chcete zkusit štěstí, můžete si v aukci koupit Pontiac za nejméně 500 000 $. Vůz je nyní ve Velké Británii, kde herec žije.