Kněz pokřtil Maybach za více než 5 milionů korun

Přidat na Seznam.cz

Nejnovější Mercedes-Maybach je pořádná pálka. Stojí přes 5 milionů korun, takže pár haléřů navíc pro kněze je maličkost.

Nový model Mercedes-Maybach třídy S je jednou z nejprestižnějších limuzín v prodeji. Vychází z Mercedesu, ale převyšuje ho výbavou i cenou. Za kolik se můžete stát majitelem tak impozantního vozu? Základní verze Mercedes-Maybach s 580 4MATIC stojí cca 4,6 milionů Kč, ale asi byste si nemysleli, že se majitel takového vozu vzdá katalogu příplatkové výbavy, že? Kromě toho je v záloze ještě dražší verze Mercedes Maybach S 680 4MATIC za nejméně 5,9 milionů Kč.

Není divu, že když se objeví takový vůz v garáži, je to docela událost. Proto byla při této příležitosti uspořádána v Polsku skromná oslava za přítomnosti nejbližší rodiny a přátel majitele.

Všichni přítomní zazpívali píseň za doprovodu harmoniky a kněz, který měl obřad na starosti, vysvětil a požehnal novému vozu, aby „Pán provázel jejich cesty, aby žili v pokoji a dosáhli věčného života“. Na závěr se všichni pomodlili.

Událost byla zachycena kamerou chytrého telefonu a zveřejněna na Facebooku.

Zdroj: redakce, Maybach, Facebook