Zamluvte si ubytování v Chorvatsku s předstihem

Přidat na Seznam.cz

Chorvatsko je oblíbenou dovolenkovou destinací a pro mnoho Čechů je dovolená v Chorvatsku prostě každoroční tradicí, jíž se nevzdají. Patříte mezi takové i vy? Nebo se příští léto chystáte na dovolenou do tohoto státu poprvé? Tak či tak je dobré si rezervovat ubytování s předstihem.

Není výjimkou, že si ubytování Chorvatsko lidé vybírají už v zimě. Je fajn mít své místo jisté. O ty nejlepší destinace je totiž trvale velký zájem, a pokud chcete bydlet za dobrou cenu, musíte se začít poohlížet s dostatečným předstihem. Na jaře už toho seženete poměrně málo, a hlavně za větší peníze. Domlouvat se na ubytování co nejdříve je ostatně přínosné i pro provozovatele ubytování. Častokrát vám nabídnou lepší cenu, když se domluvíte již v zimě.

Zapomeňte na hotely a kempy, bydlete v apartmánu

Češi do Chorvatska jezdí nejčastěji do apartmánů. Ty jsou pro rodiny nejpohodlnější, protože jsou vybavené i kuchyňkou a koupelnou, takže si můžete vařit podle sebe. V případě ubytování v hotelovém pokoji byste utratili ještě spoustu peněz navíc za jídlo, protože jíst venku v restauracích je vždy dražší než si vařit. Ano, někdo si jede na dovolenou odpočinout, v takovém případě je vhodné si najít hotel aspoň s polopenzí. Jestli ale za dovolenou v Chorvatsku nechcete utratit více, než je nutné, vyberte právě apartmán.

Do jaké části Chorvatska se vydáte?

Kde takové apartmány hledat? Vynikající je vyhledávač Hrvaska.net. Přepněte se do kategorií apartmánů a pak v levé části stránky vyplňte datum a region, případně konkrétní město. Na základě těchto kritérií se vám zobrazí nabídka volných apartmánů. Každý z nich si potom můžete rozkliknout, abyste si prohlédli detail. Prostudujte si, jak daleko je ubytování od centra a od pláže, zda má klimatizaci, jestli sem lze jet s domácím mazlíčkem a další kritéria. Pak na nic nečekejte a rovnou objednávejte!