Wobau vám postaví moderní rodinný dům na klíč

Přidat na Seznam.cz

Především z dlouhodobého hlediska je výhodnější koupit si rodinný dům než si ho pronajmout. Pokud však nemáte prostor na řešení projektové dokumentace, hledání dodavatelů či řemeslníků, potom je ideální svěřit práci do rukou společnosti, která vám zajistí realizaci na klíč. 

Stačí do vyhledávače zadat termín jako domy na klíč Ostrava a nabídne se vám hned několik společností, které vám dokážou nabídnout komplexní služby. Jednou z takových je i stavební firma Ostrava – Wobau – s letitými zkušenostmi a moderním pohledem na projekty. 

V současné době jsou domy na klíč Havířov i Ostrava oblíbené u kupujících a investorů, kteří nemají čas, schopnosti nebo zájem si nemovitost zařizovat sami. 

Profesionální architektura na klíč

Wobau se stane vaším partnerem, který vám pomůže splnit životní sen. Zakládá si na designové a profesionální architektuře, přičemž o návrhy se stará odborný tým složený z architektů, projektantů, stavařů a energetických specialistů. Vzhledem k rozmanitosti takového týmu je společnost schopna zajistit vám všechno od projekce až po výstavbu rodinného domu, a to nejen v Ostravě, ale i okolí. Wobau tak můžete najít i pod vyhledávacím výrazem domy na klíč Frýdek-Místek

Wobau vám zajistí i vyřízení dotací

Jelikož je rodinný dům poměrně nákladná záležitost, byla by škoda nevyužít dotací, které stát aktuálně nabízí. S vyřízením potřebných dokumentů vám pomůže také Wobau, protože s programem Nová zelená úsporám má bohaté zkušenosti. Rodinný dům bude přizpůsoben i po energetické stránce, aby dosáhl na příslušné dotace. 

Wobau je inovativní stavební firma, která je dokonce i certifikovaným členem Centra pasivního domu s největším počtem postavených pasivních domů v kraji. Vybrat si můžete projekt podle svých požadavků od moderních staveních až po luxusní obydlí.