Vysoce přesné měřicí nástroje pro kovovýrobu

Přidat na Seznam.cz

Koncové měrky, nebo-li Johansonovy měrky, zkráceně “Johansonky” nabízí celkové řešení – od výroby dokonalého závitu až po zajištění správných tolerancí. Vysoce přesné měřicí nástroje jsou vyrobeny pokrokovou technologií. Všechny aspekty výroby – od technologie broušení po tepelné zpracování je navrženo tak, aby poskytovalo produkt nejvyšší kvality s bezkonkurenční spolehlivostí.

Sady koncovych měrek se dodávají 31, 87 nebo 103 dílné. Jsou výráběny z oceli nebo keramiky. Jednotlivé koncové měrky lze zakoupit samostatně až do rozměru 1000mm včetně kalibračních listů z akreditované laboratoře.

Společnost Michovský – TOOLS s.r.o. nabízí nástroje z nejkvalitnějších materiálů, které jsou vyráběny nejmodernějšími technologickými postupy a průběžně inovovány. Od svého vzniku neustále rozšiřují nabídku a skladový sortiment, aby mohli pokrývat požadavky zákazníků v co nejširším rozsahu a nejkratší době. Vyberte si z pestré škály produktů, ať už pro soustružení, frézování, závitování, nebo vrtání. Pro větší přehlednost je sortiment rozdělen do několika kategorií s možností dalších podkategorií.

Jako komplexní dodavatel nástrojů a měřidel pro progresivní opracování kovu s
využitím především v průmyslové výrobě nabízí společnost Michovský – TOOLS s.r.o. produkty, které na základní úrovni přispívají ke zvyšování kvality života lidí. Všechny dodávané výrobky jsou pečlivě vybírány s důrazem na vysokou kvalitu a dlouhou životnost. Jejich dodavateli jsou domácí i zahraniční výrobci, kteří
splňují jejich nároky a požadavky. Dodávají kompletní sortiment nástrojů a nářadí pro strojírenství a kovovýrobu.

Svoji činnost staví na svých bohatých a dlouholetých zkušenostech z praxe. Jejich zaměstnanci jsou specialisté a rádi vám komplexně poradí. Pokud je třeba věci udělat rychle, můžete využít expresní službu. Velkou část zakázek expedují do 24 hodin!