Výkup nákladních vozidel – to jsou peníze na ruku i ušetřený čas

Přidat na Seznam.cz

Jako soukromí podnikatelé, firmy, ale též soukromé osoby se můžeme dostat do situace, kdy nevíme, co se starším nákladním vozidlem. Jak jej co nejsnadněji zlikvidovat? Nebo nejlépe ještě prodat? Řešením je služba za hotové.

Důvodem, proč se potřebujeme doslova zbavit svého nákladního vozidla, může být více. Mnoho podnikatelů se dostane do problémů se splácením leasingu i úvěru na automobil. Prodat některý ze strojů či užitkových vozů bývá též cesta, jak získat potřebné peníze na podnikání. Ale odprodej nákladního vozidla nemusí být vůbec snadný. Sekáte se s neochotou autobazarů, s minimem těch, které užitkové, a především nákladní vozy vykupují, rozhodně vám nenabídnou peníze na ruku, což může být někdy pro vás velice důležité.

Ještě větším problémem bývá, pokud se chceme zbavit nepojízdného nákladního vozidla, autovraku, a ještě za něj něco málo získat, nebo alespoň neplatit za odvoz či likvidaci. Málokdo ví, že služba pro tyto účely existuje. Zahotove.cz vykupuje užitková i nákladní vozidla, současně nabízí též službu likvidace vozidel.

Řada lidí i firem si zkusila prodej automobilu svépomocí, dnes by do toho již nešli

Zadáte si inzerát, obvykle není zas takový problém s tím, že by se vám nikdo neozval. Problémy začnou až následně. Na smluvené schůzky se nikdo nedostaví, nedočkáte se ani omluvy. I když předem jasně avizujete požadovanou cenu a upozorníte, že je konečná, přesto zájemce dál tvrdě tlačí na pilu a dožaduje se nemalé slevy na ceně. Tím to ale pořád nemusí skončit. Když se vám po mnoha schůzkách a často několika měsících podaří konečně automobil prodat, dál na něm držíte záruky. Je téměř českým folklorem situace, kdy se kupující ozve zpátky, reklamuje nějakou závadu a požaduje další slevu z kupní ceny.

Všem těmto problémům se lze vyhnout využitím služby Zahotove.cz

Firma nabízí výkup nákladních vozidel bez toho, abyste dále na automobilu drželi záruku. Peníze získáte na ruku a celá transakce proběhne obvykle do 24 hodin od prvního kontaktu s firmou. Zástupci firmy za vámi přijedou kamkoliv po České republice, na místě podepíšete smlouvu, dostanete peníze a firma si auto zdarma odveze. Pro firmy i soukromníky je to nejsnazší cesta, jak za svůj vůz vlastně v jakémkoliv stavu získat peníze, a taktéž jakým způsobem vyřešit likvidaci vozidel.