Vychutnejte si nekonečný domácí wellness

Přidat na Seznam.cz

Dobám, kdy jste si vířivku mohli dopřát jen v lázních nebo ve wellnessu, už dávno odzvonilo. Vířivku dnes můžete mít i u vás doma na zahradě a dopřávat si tak pravidelný relax. Taková nafukovací vířivka totiž dokáže bez problémů nahradit i venkovní bazén, a navíc za cenu, která váš rodinný rozpočet nikterak nezatíží.

Luxusní vířivky za bezkonkurenční ceny najdete na Hawaj.cz v několika variantách. Všechny mají ale jednu společnou vlastnost, jsou nafukovací. To vám nemusí dělat žádné starosti, naopak má to mnoho výhod. Nafukovací vířivky jsou totiž vyrobené z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Navíc jejich samotná instalace je velmi rychlá a snadná. S pomocí přehledného návodu se taková vířivka sestaví během pár minut. To samé pak platí o zazimování a sklizení.

Nafukovací vířivky z Hawaj.cz disponují různými speciálním programy, které vám umožní naprostý relax pro vaše tělo i mysl. Samotné ovládání programů se obsluhuje prostřednictvím ovládacího panelu přímo z vířivky. Mimo jiné si zde také můžete jednoduše regulovat teplotu vodu. Maximální teplota se pohybuje okolo 40°C.

Vířivky mají dva základní tvary. Kulatý a hranatý. Na Hawaj.cz najdete několik typů, barev, a velikostí. Od vířivek pro 4 osoby, pro vířivky pro více osob. Díky barevným designům, můžete vybírat tu nejideálnější do vašeho venkovního interiéru.

Co se týče samotné údržby vířivky, je velice snadná. Dalo by se říci, že prostředky pro údržbu vířivek odpovídají prostředkům na údržbu bazénů. To znamená, že vodu ve vířivce můžete udržovat čistou pomocí filtrace, chemických přípravků, ale i solinátorů, vysavačů nebo sít a mycích houbiček. Kvalitu vody poté vyhodnotíte pomocí testovací sady.

Na Hawaj.cz je k dispozici také nejrůznější příslušenství, jako jsou různé velikosti plovacích stolků, nebo stolečků, které můžete zasadit na rantl vířivky. Také různá osvětlení a jiné vychytávky, které vám pomohou vytvořit tu pravou pohodovou atmosféru.