T+A je značka high-endové audio techniky

Přidat na Seznam.cz

Pokud chcete investovat do kvalitního audio systému, je potřeba se poohlédnout po prémiových značkách, jejichž výrobky nenajdete v běžném obchodě s elektrem. Obraťte se na specializovaného prodejce, který má v nabídce především high-endovou audio techniku.

Přímo v hlavním městě na jedno takové studio narazíte a jedná se o AVcenter.cz, kde můžete bez problémů porovnávat výrobky od renomovaných značek, jako jsou Chord Electronics, Accuphase a McIntosh. Jednou z dalších značek je také T+A, což je výrobce vynikajících zesilovačů a hudebních přehrávačů. Pokud je tedy ve vašem hledáčku audio T+A, nadchnou vás nejen kompaktní systémy Hi-Fi s dokonalými akustickými vlastnostmi, ale třeba i sluchátka Solitaire P.

Planární sluchátka Solitaire P

Velké oblíbenosti se jednoznačně těší otevřená magnetostatická planární sluchátka T+A Solitaire P vhodná i pro vskutku náročné posluchače. Poskytují maximální komfort, vyznačují se dlouhou životností a precizním zpracováním. Výrobce použil pouze vysoce kvalitní materiály, mezi něž patří třeba letecký hliník, nerezová ocel, dále pak hypoalergenní umělá kůže a přírodní kůže Alcantara.

Planární sluchátka mají kmitočtový rozsah od 5 Hz do 54 kHz. Co se týče impedance, tak ta je 80 Ohmů. Sluchátka jsou vybavena planárním magnetostatickým měničem a zkreslení je menší než 0,015 procent. Připojit je můžete skrze nesymetrický kabel jack 6,35 mm či symetrický 4,4 mm Pentaconn a symetrický XLR. Sluchátka váží pouze 530 gramů.

Kde koupit sluchátka od T+A?

Širokou nabídkou se pyšní výše zmíněný internetový obchod AVcenter.cz, kde vám personál ochotně poradí s výběrem. Od výrobce T+A můžete ještě zakoupit all-in-one systém i subwoofer, zesilovač a další audio techniku. Cenové rozpětí je poměrně široké, a tak si přijde na své méně i více náročný audiofil.