Svatba v Chorvatsku bude jedinečná

Přidat na Seznam.cz

V Česku je aktuálně trendem pořádat svatební hostiny na statcích. Kde proběhne samotný obřad, je na novomanželích. Někdo ho má na radnici, další v kostele, jiný třeba na louce u statku. Slíbit si věrnost můžete opravdu kdekoliv, a dokonce to ani nemusí být v Česku.

Dříve byla svatba v zahraničí spíš záležitostí bohatší vrstvy. Ti, kdo na to měli, se brali pompézně v Las Vegas či třeba na Maledivách. Dnes je ovšem svatba u moře daleko dostupnější. Vydat se lze třeba do vděčné dovolenkové destinace pro Čechy – Chorvatska.

Svatba v Chorvatsku jako luxusní zážitek

Přestaňte Chorvatsko vnímat jen jako místo pro levnou dovolenou. Tahle země s přírodními krásami, bohatou kulturou i historií umí nabídnout také luxus. Jen musíte vědět, kde ho hledat. Každý si přeje, aby právě ta jeho byla nejhezčí svatba – Chorvatsko vám tohle umožní. Obřad se může konat přímo na pláži u křišťálově čistého moře, svatební fotky vám zhotoví při západu slunce. Nebo byste raději obřad v historickém centru pěkného města? Či na vyhlídce? Právě v Chorvatsku je možné tohle všechno.

Svatba v zahraničí prakticky

Dobře, svatba v Chorvatsku zní jako fajn nápad, jenže jak ho realizovat? Také v ČR je možné najmout si svatební agenturu, která za vás vyřídí vše od hostiny přes květinovou výzdobu až po oddávajícího. Pro zahraničí tohle řešení rozhodně doporučujeme. Nemáte kontakty, neznáte vhodná místa, bez odborníků se zkušenostmi byste byli ztracení.

Na svatby v Chorvatsku se zaměřuje svatební agentura AbsoluteDay. Jana s Ivou z této agentury vytipovaly ta nejhezčí místa v Chorvatsku, tak se jim neváhejte ozvat. Společně prodiskutujete, jaké jsou vaše představy o svatebním dni, a najdete ideální řešení. Věřte, že na váš den D nezapomenete nejen vy, ale ani všichni pozvaní. Svatba na pláži je nezapomenutelným zážitkem – a přesně taková by měla být, ne?