Sázejte po vzoru zkušenějších

Přidat na Seznam.cz

Rádi byste si přivydělali nějakou tu korunu sportovním sázením? Nápad je to dobrý a samozřejmě nejste jediní, kdo ho kdy měl. Měli byste však vědět, čím se odlišuje skupina lidí, kterým se sázením skutečně podařilo a dlouhodobě daří vydělat nějakou tu korunu.

Někteří lidé by se sázením rádi živili, další jej řadí mezi investice. Rozumný náhled je ale jediný. Sportovní sázení může být pro většinu lidí skvělou příležitostí, jak trošku přilepšit rodinnému rozpočtu. Milionáře z vás ale pravděpodobně neudělá.

Sázejte po vzoru zkušenějších

Přesně tento názor razí i Rob Stark. Čech, který 12 let působil v USA kolem hokeje, za tu dobu tam získal spoustu kontaktů a uvědomil si, že žádný zaručený způsob, jak zbohatnout, prostě neexistuje. To dnes předává dál svým klientům. Sám se sázením neživí a nic takového nedoporučí ani vám. Zato vám poradí, jak být dlouhodobě v plusu.

Rob Stark provozuje sázkové poradenství. Má několik úrovní členství, v rámci nichž vám radí, na jaké zápasy se vyplatí sázet, abyste byli v zisku. V nejvyšší úrovni předplatného se vám Rob věnuje poměrně důsledně, i se základním předplatným lze ovšem úspěšně sázet. Jasně, nějaké peníze vydáte, ale ve finále více vyděláte, takže se to určitě vyplatí.

Nemarněte vlastním časem

Rob Stark poznal mnoho zajímavých lidí, viděl spoustu systémů sázení a vyslechl si řadu příběhů. Z těchto všech znalostí sestavil vlastní sázkový plán, a když viděl, že dlouhodobě funguje, začal ho nabízet také dalším lidem. Nebuduje si zákazníky, buduje kolem sebe komunitu lidí, jež zajímá sportovní sázení.

Jestli zajímá i vás, přečtěte si na Sázej s Robem zkušenosti, prohlédněte si jeho videa na YouTube a stáhněte si jeho e-book. Tyto materiály jsou dobrým úvodem do světa sportovního sázení, představí vám nejen Roba, ale i jeho názory. Uvidíte, zda se s nimi ztotožníte.