Půjčovna dodávek pro stěhování bez starostí

Přidat na Seznam.cz

Pokud se stěhujete, převážíte objemný náklad ze stavebnin, nakupujete nový nábytek či řešíte velkou zakázku, nabízí se otázka, jak to převézt? Kvůli těmto situacím se rozhodně nevyplatí pořizovat větší auto, nebo náklad převážet v osobní vozidle na několikrát. Jednoduše si zapůjčte dodávku s dostatečně velkým nákladním prostorem a máte po starostech.

Služby nejen pro podnikatele

Půjčovna dodávek – Ostrava má ve svém vozovém parku pouze dodávky v kategorii do 3,5 tuny, takže si vystačíte s řidičským oprávněním skupiny B. Jejích služeb mohou využít jak OSVČ a firmy, tak jednotlivci k soukromým účelům. Samotný proces zapůjčení je totiž velmi jednoduchý. Pomocí intuitivního a rychlého rezervačního systému, jenž je vám k dispozici 7 dní v týdnu a 24 hodin denně, si snadno zarezervujete vybraný vůz. Celá objednávka probíhá online, tudíž se nemusíte ani trápit s vybíráním hotovosti ohledně složení kauce. Částku jednoduše uhradíte prostřednictvím platební karty či platebním převodem. Jakmile je registrační a rezervační formulář potvrzen, dodávku si můžete vyzvednout i do 1 hodiny.

Výhody, které se vám budou líbit

Pronájem dodávek – Praha vás díky své nonstop službě nelimituje provozní dobou. Z toho důvodu si můžete vozidlo vypůjčit a vrátit v čase, který vám nejlépe vyhovuje. Zároveň nejste omezeni denním nájezdem kilometrů. Ani na vás nebude při vrácení dodávky čekat doplatek za najeté km. Denní limit na kilometry máte totiž zdarma. Můžete se rovněž spolehnout na to, že jsou všechna vozidla pojištěna. V případě pojistné události zodpovídáte pouze do výše spoluúčasti. Nechcete ztrácet čas vyzvednutím dodávky? Nechte si ji za nízký poplatek přistavit tam, kde potřebujete. Tato služba funguje na celém území Prahy. Jak je patrné, zapůjčení dodávky vám šetří nejen peníze, ale hlavně čas.