Pane, pojďte si hrát. Jaké erotické pomůcky vás vynesou na vrchol rozkoší?

Přidat na Seznam.cz

Erotické hračky umí překvapit, a to myslíme v mnoha smyslech. Někteří si myslí, že najdou uplatnění jen v ložnicích těch, kteří zrovna nemají partnery. Omyl, erotické pomůcky umí zažehnout plameny vášně i u párů, jimž okoření rutinní intimní život. Mnozí lidé mají také tyto hračky selektované do kategorií pro pány a dámy. Ani tak to nemusí fungovat. Svět erotických hraček je o experimentech, proto se jim poddejte v plné míře. 

Vibrační vajíčka rozproudí dámy i pány

Dámy si pro radost kupují něco na sebe, pánové se odmění doplňkem do auta. Často ale zapomínáme na pomyšlení v oblasti uspokojení. Někdo se třeba stydí udělat první krok a vstoupit do sexshopu. Dnes? V době internetu? Klikněte na stránky prodejce erotických pomůcek a kochejte se nabídkou v království fantazií a uspokojení. Co se nabízí ženám? Rozdráždí je stimulace, však víte, že ony potřebují delší předehru. Není pro ně primární samotný pohlavní akt, i jemné doteky dokážou divy. Proto například ocení vibrátory, protože nejde pouze o fyzický odlitek penisu, ale nabízí i dráždění, jež vám muž samotný nenabídne. Vibrace umí zázraky a mnohdy stačí dámám jen ony. Proto si ženy oblíbily vibrační vajíčka. Tato hračka se chvěje jemnými až silnými vibracemi. Umí stimulovat nejen vzrušivé body v oblasti vaginy, příjemná je i na jiných erotogenních zónách těla. A právě proto s vibračním vajíčkem najdou uspokojení i pánové. Jen zkuste přejíždět muži po zádech, krku, klidně ho stimulujte na pohlavních orgánech. 

Vakuová pumpa vzruší muže i ženy

Naopak typickou hračkou pro pány je vakuová pumpa. Pracuje na bázi podtlaku, prokrví tak penis, který se tím i zvětší. Pánům se navíc posílí erekce a vyhnou se potížím s prostatou. A co dámy? I pro ně se vyrábí vakuová pumpa, která prokrvením vyplní klitoris i zvětší ňadra. Mrkněte na web Vibratory-oline.cz, kde je velký výběr erotických pomůcek. Zásilku vám diskrétně zabalí bez svého označení, takže nikdo nepozná, že vám přišel balíček s erotickým zbožím. Můžete si tak dopřát rozkoš v podobě lechtivých pomůcek, o kterých budete vědět jen vy.