Nakupujte levněji se slevovými kupóny

Přidat na Seznam.cz

Ceny v podstatě všech komodit neustále stoupají. A stoupat budou. I tak ale stále existují způsoby jak ušetřit. Jedním z nich jsou slevové kupóny.

Slevové kupóny, nebo chcete-li slevové kódy jsou skvělým vynálezem. Výhodným pro obě strany, tedy jak pro nakupující, tak pro prodávající. Nakupující zboží nakoupí s výraznou slevou a prodávajícímu se zase zvýší obrat popřípadě povědomí o produktu jako takovém.

Kde a jak nakupovat?

Například na serveru slevovykupon.net nabízejícím zboží s výraznou slevou různých značek. A jste na omylu, domníváte-li se, že se jedná o zboží kazové či druhé kategorie. Například e-shop answear.cz momentálně nabízí třicetiprocentní slevu na nákup školních potřeb. K mání na serveru jsou také deseti až dvacetiprocentní slevy na nákup vybraného zboží na Alza.cz. Pokud jste si oblíbili kosmetiku značky Dermacol, tak na e-shopu Notino.cz ji momentálně seženete o dvacet procent levněji.

Ještě nemáte svůj slevový kupón?

K dispozici tu ale jsou slevové kódy ke zboží z e-shopů Bonprix, Zoot, Smarty a Okay. Se slevovým kupónem či kódem ovšem nakoupíte levněji i finanční a pojištění. Zájezdy do zahraničí i automobily. Velmi lákavá je třeba Auto Esa sleva, s níž si pořídit vůz z druhé ruky až o 90 tisíc korun levněji. Ještě svůj slevový kupón nemáte? To je ale chyba.

Jak ho získat?

Jednoduše. Ze všeho nejdříve otevřete stránku slevovykupon.net, na kterém se zaregistrujete (kliknete na políčko registrace nahoře napravo na hlavní stránce). A pak už si jen vyberete svou slevu či kód a tu uplatníte při nákupu na daném e-shopu. Může se ale stát, že po odkliknutí na vámi vybraný kupón budete automaticky přesměrováni na stránky e-shopu, na nichž sleva už bude započítána.

Intuitivní orientace

Orientace na serveru slevovykupon.net je, jak sami brzy zjistíte, velmi intuitivní. Zboží zde můžete vybírat buď podle kategorie (dárkové zboží, elektro, počítače, knihy oblečení atd.) nebo podle samotného e-shopu. Máte-li v plánu nákup konkrétního zboží, například ledničky, doporučujeme kliknout na záložku elektro a počítače a vybírat rovnou tam. Zajímá-li vás, jaké slevy nabízí váš oblíbený e-shop, klikněte rovnou na něj. Je to snadné, že?