Kde si půjčit dodávku v Praze?

Přidat na Seznam.cz

Půjčovna dodávek Praha https://www.van2go.cz nabízí pronájem dodávek pro firmy i jednotlivce po celé zemi. Pobočka v Praze umožňuje pohodlný pronájem dodávkového vozidla bez ohledu na místo. Můžete si půjčit auto rychle, levně s bezhotovostní kaucí. Návrhy zahrnují dodávková vozidla s karoserií a plachtovinou různé nosnosti. Půjčovna dodávek van2go.cz nabízí krátkodobý, střednědobý a dlouhodobý pronájem dodávek. Vyberte si nejvhodnější možnost pro vás!

VOZIDLA PRO PODNIKÁNÍ
Komerční dodávky
Autopůjčovna van2go.cz připravila pro firmy atraktivní nabídku pronájmu vozidel. U nás je střednědobý a dlouhodobý pronájem dodávkového vozidla čistým potěšením! Jednáme rychle, bezhotovostně a formality jsou sníženy na minimum.

Půjčovna užitkových vozidel je perfektním řešením, pokud chcete rozšířit vozový park služebních vozidel, najmout nové nebo sezónní zaměstnance nebo pokud se vaše firma nachází mimo své sídlo. Zaručujeme transparentní a flexibilní smlouvu, atraktivní slevy a přístup na několika autorizovaných servisních místech. Přesvědčte se sami, jak pohodlné je pronajmout si u společnosti van2go.cz užitkové vozidlo!

VOZIDLA PRO JEDNOTLIVÉ OSOBY
Potřebujete přepravit nový nábytek z obchodu, nebo se stěhujete na druhou stranu země? Bez ohledu na to, co potřebujete, půjčovna aut van2go.cz nabízející dodávky přijímá vaši výzvu! Vozidla dostupná v našem vozovém parku budou perfektní za všech podmínek. V jedné z našich poboček si můžete kdykoli vypůjčit dodávkové vozy.

Chcete-li si pronajmout dodávkové vozidlo, nemusíte mít zvláštní řidičský průkaz – mezi našimi vozidly jsou vozidla do 3,5 tuny, která můžete řídit s řidičským průkazem skupiny B.

PRONÁJEM AUTOMOBILŮ V PRAZE
van2go.cz jako profesionální půjčovna dodávek má své sídlo v Praze. Můžete ale cestovat po celém Česku.

VOZIDLA PODLE TYPU KAROSÉRIE
Dodávky jsou vozidla různých typů. Na našich stránkách naleznete další informace. Zkontrolujte, který model nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a pronajměte si auto pro sebe nebo své podnikání na tak dlouho, jak budete potřebovat.