Kde koupit kvalitní kratom?

Přidat na Seznam.cz

Kratom je v poslední době hojně skloňovaný pojem. Je prostředkem k povzbuzení i relaxaci. Jak je to možné? Záleží na druhu. Poznejte je s námi i vy. 

Kde koupit kvalitní kratom?

Co je kratom? Jde o extrakt z rostliny mitragyna speciosa. V listech tohoto asijského stromu najdeme látku mitragynin. Ta se již stovky let využívá v tradiční tamní medicíně, západní svět jej objevuje nyní. Kratom dodává energii, umí ale i tlumit. Musíte sami vyzkoušet, jak bude působit na vás. Podívejte se proto na stránky osvědčeného prodejce. Kde koupit kvalitní kratom? Podívejte se na Kratom World, český internetový obchod specializující se na prodej kratomu. Aby prodejci našli ty nejlepší dodavatele, tak v roce 2019 podnikli cestu do jihovýchodní Asie, kde hledali nejlepší kratom farmu. Musela splňovat požadavky na odebírané množství i na stabilně kvalitní produkt. Sami prodejci říkají: „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.“ Co si vyberete vy? 

Jak je to s oblibou bílého kratomu? 

Kratom se dělí různě, většinou jde o selekci dle barvy. Od bílého kratomu můžete čekat příval energie. Jde o nejmladší kratom, není ještě tak dozrálý, suší se pomalu a bez přímého slunečního záření. Po užití máte lepší poznávací funkce, vylepší se i mentální soustředění, zvýší se energie i pocity euforie. Zelený kratom dodá povzbuzující a povznášející pocity, při vysokých dávkách má až euforizující účinky. Červený kratom se vytváří, když je kratom plně dozrálý. Červený kratom s červenou žilnatinou nese nejvyváženější alkaloidní profil, který mu dodává maximální sílu. Je optimální na zvládání bolesti, má i mírné sedativní účinky. Uvolňuje a pomáhá při zvládání úzkosti. Žlutý kratom se vytváří smícháním červeného a zeleného kratomu. Je tak kompromisem mezi těmito dvěma druhy. Má motivující a relaxační účinky, přispívá k optimistické náladě. Pak je tu i hnědý kratom, který je ze všech kratomů nejslabší, což ale nemusí být na škodu.