Kam si dát opravit iPhone v Brně?

Přidat na Seznam.cz

Telefony značky Apple jsou tak drahé, že se jejich oprava téměř vždy vyplatí. U jiných značek to není tak jisté, například výměna displeje může být tisícovou položkou, a pokud jste mobil koupili za čtyři tisíce, bude lepší pořídit si nový. Servis iPhone je ovšem úspornější než koupě nového jablečného telefonu.

Potřebuje váš iPhone servis z důvodu rozbitého displeje, nefunkčního tlačítka, nebo nefungujícího reproduktoru? Pak jste zřejmě začali přemýšlet, který servis vybrat. Ve větších městech jich figuruje celá řada a některé lákají na opravdu nízké ceny.

Proč servis s nejnižší cenou nebývá nejlepší

Spousta lidí jde pouze po ceně, u iPhonu se to však nevyplatí. Nižší ceny servis nabízí nejčastěji z toho důvodu, že nepoužívá originální náhradní díly. Součástky si objednává odněkud z Číny, což nemusí být nutně na škodu, avšak žádnou záruku kvality prostě nemáte. Popřemýšlejte, zda chcete riskovat, že do servisu půjdete za dva týdny znovu.

Za rychlost si nemusíte připlácet

Nižší ceny také často znamenají pomalejší opravu. V některých servisech si musíte za opravu na počkání připlácet! Vydejte se raději někam, kde je rychlá oprava samozřejmostí.

V Brně nabízí opravy iPhone na počkání iPhone servis Apple King se servisním střediskem na Palackého třídě. Stačí sem dorazit a běžnou opravu vám provedou za 15 – 20 minut. Náročnější úkony (např. výměna displeje) zaberou hodinku. Stále však nemusíte čekat do dalšího dne, nebo dokonce několik dnů.

Chtějte zkušené techniky

Vždy se vydejte raději do servisu, který je na telefony značky Apple specializovaný. V Apple King zaměstnávají servisního technika, který dříve pracoval v autorizovaném servisním středisku Apple. Má tedy velmi bohaté zkušenosti a dobře ví, co dělá. Většina oprav je pro něj rutinní záležitostí, a proto se o svůj telefon nemusíte vůbec obávat.