Elektrický golfový vozík – přemýšleli jste o jeho výhodách?

Přidat na Seznam.cz

Elektrický golfový vozík je stále častěji v trvalé nabídce dobrých golfových obchodů. Čím to je, že se elektrické golfové vozíky těší stále větší popularitě?

Elektrický golfový vozík znamená bezpečnost a pohodlí

Elektrický golfový vozík se nejenom sám pohybuje, ale díky systému stabilizace rychlosti může být oporou při překonávání nerovností terénu. Díky takovému vozíku můžete svalovou sílu věnovat tomu nejdůležitějšímu a nejpříjemnějšímu, tedy perfektním úderům.

Caddy nebo elektrický golfový vozík? To je otázka!

Caddy nenabije mobil, tablet ani dálkoměr. Požádat caddyho, aby podržel doutník nebo sklenku whisky, může působit poněkud povýšeně. Elektrický golfový vozík to vše (a dokonce i více) vykoná potichu, aniž by projevil jakékoliv emoce (i když zahraješ jedno double bogey za druhým).

Investice do elektrického golfového vozíku se vyplatí

V současnosti se elektrické golfové vozíky vyznačují nejnovějšími materiály, konstrukčními řešeními a futuristickým designem. Když se za několik let rozhodnete změnit model, budou elektrické golfové vozíky stále v módě natolik, že se stanou běžnějšími a vy snadno najdete zájemce o váš současný vozík. Rozhodnete-li se dnes pro vozík, který je aktuálně populární, nemusí být za pár sezón už žádaný. Technický pokrok je stále rychlejší a elektrické golfové vozíky nebudou výjimkou.

Golfchampion.cz