Díky venkovním roletám zkrášlíte svoji nemovitost, a především ušetříte za energie!

Přidat na Seznam.cz

Bez stínění oken si snad nelze život ani představit. Hlavním důvodem je zachování soukromí. Nikdo není zvědavý na to, aby mu sousedé a kolemjdoucí zírali do oken. Jenomže to není jediný důvod, proč si ho pořídit.

Pokud hledáte komfortní, a přitom účinné stínící prostředky, nespokojte se výhradně s vnitřním využitím. Žaluzie a závěsy jsou jistě vhodným designovým prvkem, ale neposkytnou vám také služby jako venkovní roleta na okna. Přemýšlíte-li o ideálním řešením, je pro vás tato varianta jako stvořená.

Výhody, kam se podíváte

Moderní venkovní roleta do oken je prudce elegantní a praktická. Bude se vám hodit zejména v dnešní době, kdy letí ceny energií proklatě nahoru. Osloví vás tedy nejen její design, ale také tepelně-izolační vlastnosti. Na úvod lze říci, že je její instalace jednoduchá a úpravy nejsou nikterak drastické. Pokud s ní počítáte přímo na novostavbě, o řemeslnících nebudete ani vědět! Stačí se obrátit na spolehlivou českou společnost! Náročné klienty uchvátí pohodlné ovládání. Můžete s žaluziemi manipulovat ručně za pomocí navijáku či klikou. Dalším způsobem je varianta ovládání za pomoci vypínače, dálkového ovladače, chytrého telefonu a jiných smart zařízení. Záleží jen na vás, jaký způsob je pro vás komfortní.

Teplo zůstane doma!

S venkovními roletami, které jsou vyrobeny se špičkových materiálů, se vám podaří eliminovat únik tepla. Jedná se tedy o jedinečnou tepelnou izolaci – úspora až 70 %. Oceníte je však i v parných letních dnech, díky nim nedochází k přehřátí interiéru. Hliníkové venkovní rolety vás ochrání před hlukem zvenčí, k tomu budete mít zaručeno soukromí. Pokud si myslíte, že jsou tyto produkty cenově nedostupné, opak je pravdou. Stačí kontaktovat výrobce stínící techniky SunDex. Profesionálové vás seznámí se všemi výhodami a navrhnou pro vás nejlepší řešení.