Chcete si půjčit peníze? I nebankovní půjčka vám pomůže

Přidat na Seznam.cz

V současné době jsou úvěrové produkty naprosto běžnou záležitostí, a to jak v soukromém, tak i podnikatelském sektoru. Pokud plánujete investovat do automobilu, případně třeba nějaké chaty, museli byste mít našetřených statisíce korun. Stejně tak i podnikatelé občas potřebují finanční injekci, aby mohli spustit nějaký zajímavý projekt. V následujících řádcích vám prozradíme, na jakou nebankovní společnost se obrátit.

V první řadě záleží na tom, jakou částku potřebujete. Existují totiž poskytovatelé malých půjček (většinou do deseti či dvaceti tisíc korun). Jestliže však požadujete větší obnos peněz, je nezbytné už najít adekvátního poskytovatele, který vám nabídne i výhodné podmínky. Sice má nebankovní sektor špatnou pověst, nicméně v posledních letech se mu výrazně zlepšila, a to díky České národní bance. I v nebankovní oblasti narazíte na spolehlivé a férové poskytovatele úvěrů.

Půjčka s ručením nemovitostí

Pokud požadujete větší částku, s velkou pravděpodobností už to bude půjčka s ručením nemovitostí. Samotný název napovídá, že potřebujete nemovitost, kterou poskytnete poskytovateli úvěru jako jakousi jistotu neboli zástavu. Splácení se rozloží až na třicet let, navíc můžete získat poměrně zajímavou úrokovou sazbu, možná i výhodnější než v leckteré bankovní instituci.

Podnikatelské úvěry

Samostatnou kapitolou jsou podnikatelské úvěry, u nichž je nezbytné brát v úvahu, že banky většinou potřebují daňové přiznání. Pokud však teprve začínáte, zřejmě nemáte takové obraty, a proto je dobré se opět poohlédnout po nebankovní společnosti, která naplní vaše očekávání.

Obrátit se můžete na společnost Nebankovní Finance, která se specializuje na nebankovní úvěry po celé České republice. Zakládá si na seriózním přístupu ke klientům a férovém jednání.